About

About

Uzun yıllar sektördeki tecrübemizle müşteri memnuniyetini önemseyen otelimiz daima kalite hizmetten ödün vermeden faaliyetini sürdürmekterdir.

Zeytin Butik Hotel olarak tüm hizmetlerde, çağdaş, güvenilir, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, herşeyden önce konforu ön planda tutan yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren modern olmayı ön planda tutan hotel olma özelliğine sahiptir. 

.
Klasik otel hizmeti anlayışından farklı olarak; misafirlerine kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortamı onlara yaşatan

Hakkımızda yapılan her eleştiriyi kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak gördüğümüzden, müşterilerimiz olarak sizlerin, her türlü soru, sorun ve görüşleri için, iletişim kanallarımızdan anında bizimle temasa geçmenizi önemle rica ediyoruz.

Location

Atatürk uluslar arası havalimanına 45 km 45 dk mesafededir.İstanbulun tarihi mekanlarından olan Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı Sultanahmet ve Ayasofya Camilerine gemiyle 20 dk mesafededir.Kız Kulesi ve İstanbul Boğazı sadece 5 dk mesafededir. Zeytin Butik Hotel; Sabiha gökçen uluslararası havalimanına 40 km 25 dk mesafededir.

Facilities

Fire alarm Smoke detectors Video surveillance of entrances
Video surveillance of lobby Video surveillance of hallways 24 hour security guards.
Wireless LAN with internet

Services

Policies

Check-in time After 15:00 day of arrival.
Check-out time 11:00 upon day of departure.
Smoking Smoking is allowed.
Pets No pets allowed

This is a call-to-action section message